uveďte název předmětu, značku nebo jeho popis
Odeslat dotaz na výrobek Koszula Jeans Złocona Biżuteryjna w Kryształach
Pokud se chcete zeptat na podrobnosti zvolené nabídky, kontaktujte nás s použitím následujícího formuláře.
PŘEDLOŽTE NABÍDKU V AUKCI: Koszula Jeans Złocona Biżuteryjna w Kryształach
S použitím následujícího formuláře můžete předložit vlastní, individuální nabídku nákupu námi vystaveného předmětu. Pokud bude Vaše nabídka nejvyšší, po skončení aukce operátor schválí vydraženou částku - předmět bude registrován jako objednávka v souladu s vydraženou cenou.
POZOR! Předloženou nabídku nelze odvolat, až do konce aukce.
Momentální cena na aukci | 244.00 PLN |
PLN * - nabídka musí být o minimum 5 zl vyšší něž momentální cena na aukci | |
Přijetí pravidel |
AUKCE: Dámská mikina D-SHE Koszula Jeans Złocona Biżuteryjna w Kryształach
ODESLÁNÍ
24 H
24 H
DOSTUPNÉ OD
2021-11-24
2021-11-24
NA AUKCI PRODÁNO
244.00 PLN
63,00 USD / 69,00 EUR
63,00 USD / 69,00 EUR
VLASTNOSTI VÝROBKU NEBO NABÍDKY
ODESLÁNÍ
24 H
24 H
DOSTUPNÉ OD
2021-11-24
2021-11-24
2021-11-24
POPIS VÝROBKU
- SEZÓNA: 2022 JARO/LÉTO
- KATEGORIE: MIKINY
- PODSKUPINA: ZAPÍNANÉ NA ZIP
- ZNAČKA: D-SHE
- BARVA: ZLATÁ
- Katalogové číslo: 28269922
- Fason koszulowa jeans
- Materiał elastyczna bawełna woskowana
- Szczegóły Kolor złoty z czarnymi przetarciami, zapięta na kryształowe guziki napowane, pionowe modelujące szwy, kieszonki, kryształy wzdłuż plisy, złote metalowe litery na rękawie.
- Rozmiarówka na modelce rozmiar S
NABÍDKY DOSTUPNÉ Z TÉTO SADY NEBO PODOBNÝCH PRODUKTŮ
99.00 PLNEUR: 25,00 / USD: 28,00
ODESLÁNÍ
24 H
24 H
DOSTUPNÉ OD
2021-11-24
2021-11-24
Kategorie | MIKINY / {POD_KATEGORIA} |
Katalogové číslo | 28269919 |
{PAYBACK} |
{ROZMIARY}
NO_TRANS_LBL
NORECORDSPŘIDÁVATE VÝROBEK DO KOŠÍKU: Koszula Jeans Złocona Biżuteryjna w Kryształach
ODESLÁNÍ
24 H
24 H
DOSTUPNÉ OD
2021-11-24
2021-11-24