podaj nazwę przedmiotu, markę lub jego opis
Wyślij zapytanie o produkt Koszula Jeans Złocona Biżuteryjna w Kryształach
Jeżeli chcą Państwo dopytać o szczegóły wybranej oferty prosimy o kontakt za pomocą poniższego formularza.
ZŁÓŻ OFERTĘ W AUKCJI: Koszula Jeans Złocona Biżuteryjna w Kryształach
Za pomocą poniższego formularza mogą Państwo złożyć własną, indywidualną ofertę zakupu na wystawiony przez nas przedmiot. Jeśli Państwa oferta będzie najwyższa po zakończeniu aukcji oraz operator zaakceptuje wylicytowaną kwotę - przedmiot zostanie zarejestrowany jako zamówienie wg wylicytowanej ceny.
UWAGA! Złożonej oferty nie można odwołać, aż do końca licytacji.
Aktualna cena w licytacji | 244.00 PLN |
PLN * - oferta musi być o minimum 5 zł wyższa niż aktualna cena w aukcji | |
Akceptacja regulaminu |
LICYTACJA: BLUZA DAMSKA D-SHE Koszula Jeans Złocona Biżuteryjna w Kryształach
WYSYŁKA
24 H
24 H
DOSTĘPNY OD
2021-11-24
2021-11-24
SPRZEDANO NA LICYTACJI
244.00 PLN
62,00 USD / 67,00 EUR
62,00 USD / 67,00 EUR
CECHY PRODUKTU LUB OFERTY
WYSYŁKA
24 H
24 H
DOSTĘPNY OD
2021-11-24
2021-11-24
2021-11-24
OPIS PRODUKTU
- SEZON: 2022 WIOSNA/LATO
- KATEGORIA: BLUZY
- PODGRUPA: ZAPINANE NA SUWAK
- MARKA: D-SHE
- KOLOR: ZŁOTY
- Numer katalogowy: 28269922
- Fason koszulowa jeans
- Materiał elastyczna bawełna woskowana
- Szczegóły Kolor złoty z czarnymi przetarciami, zapięta na kryształowe guziki napowane, pionowe modelujące szwy, kieszonki, kryształy wzdłuż plisy, złote metalowe litery na rękawie.
- Rozmiarówka na modelce rozmiar S
DOSTĘPNE OFERTY Z TEGO ZESTAWU LUB PRODUKTY PODOBNE
99.00 PLNEUR: 25,00 / USD: 27,00
WYSYŁKA
24 H
24 H
DOSTĘPNY OD
2021-11-24
2021-11-24
Kategoria | BLUZY / {POD_KATEGORIA} |
Numer katalogowy | 28269919 |
{PAYBACK} |
{ROZMIARY}
NO_TRANS_LBL
NORECORDSDODAJESZ PRODUKT DO KOSZYKA: Koszula Jeans Złocona Biżuteryjna w Kryształach
WYSYŁKA
24 H
24 H
DOSTĘPNY OD
2021-11-24
2021-11-24