podaj nazwę przedmiotu, markę lub jego opis
Wyślij zapytanie o produkt Białe Jeansy Slim Z Logowanym Paskiem Vintage
Jeżeli chcą Państwo dopytać o szczegóły wybranej oferty prosimy o kontakt za pomocą poniższego formularza.
ZŁÓŻ OFERTĘ W AUKCJI: Białe Jeansy Slim Z Logowanym Paskiem Vintage
Za pomocą poniższego formularza mogą Państwo złożyć własną, indywidualną ofertę zakupu na wystawiony przez nas przedmiot. Jeśli Państwa oferta będzie najwyższa po zakończeniu aukcji oraz operator zaakceptuje wylicytowaną kwotę - przedmiot zostanie zarejestrowany jako zamówienie wg wylicytowanej ceny.
UWAGA! Złożonej oferty nie można odwołać, aż do końca licytacji.
Aktualna cena w licytacji | 150.00 PLN |
PLN * - oferta musi być o minimum 5 zł wyższa niż aktualna cena w aukcji | |
Akceptacja regulaminu |
LICYTACJA: SPODNIE DAMSKIE D-SHE Białe Jeansy Slim Z Logowanym Paskiem Vintage
WYSYŁKA
24 H
24 H
PROMO
-CJA
-CJA
DOSTĘPNY OD
2022-04-26
2022-04-26
SPRZEDANO NA LICYTACJI
150.00 PLN
38,00 USD / 41,00 EUR
38,00 USD / 41,00 EUR
CECHY PRODUKTU LUB OFERTY
WYSYŁKA
24 H
24 H
PROMO
-CJA
-CJA
DOSTĘPNY OD
2022-04-26
2022-04-26
2022-04-26
OPIS PRODUKTU
- SEZON: 2022 WIOSNA/LATO
- KATEGORIA: SPODNIE
- PODGRUPA: JEANS
- MARKA: D-SHE
- KOLOR: BIAŁY
- Numer katalogowy: 28270270
- Spodnie typu slim, przetarcia lekkie vintage, elastyczny, komfortowy i kryjący jeans, szerszy pasek do zapięcia po ukosie lub klasycznie, zgrabne kieszenie na tyle.
DOSTĘPNE OFERTY Z TEGO ZESTAWU LUB PRODUKTY PODOBNE
369.00 PLNEUR: 94,00 / USD: 102,00
WYSYŁKA
24 H
24 H
PROMO
-CJA
-CJA
DOSTĘPNY OD
2022-04-26
2022-04-26
Kategoria | SPODNIE / {POD_KATEGORIA} |
Numer katalogowy | 28270273 |
{PAYBACK} |
{ROZMIARY}
649,00 PLN
WYSYŁKA
24 H
24 H
PROMO
-CJA
-CJA
DOSTĘPNY OD
2022-04-26
2022-04-26
Numer katalogowy | 28270183 |
{PAYBACK} |
{ROZMIARY}
89,00 PLN
WYSYŁKA
24 H
24 H
PROMO
-CJA
-CJA
DOSTĘPNY OD
2022-04-26
2022-04-26
Numer katalogowy | 28270013 |
{PAYBACK} |
{ROZMIARY}
NO_TRANS_LBL
NORECORDSDODAJESZ PRODUKT DO KOSZYKA: Białe Jeansy Slim Z Logowanym Paskiem Vintage
WYSYŁKA
24 H
24 H
PROMO
-CJA
-CJA
DOSTĘPNY OD
2022-04-26
2022-04-26