markowybutik.com luxury online store

БЕСПЛАТНАЯ УСЛУГА СМС-СООБЩЕНИЙ О НОВИНКАХ LUXURY ONLINE

Дорогой Клиент! Если Вы заинтересовались нашим предложением и хотите получать сообщения о новых предложениях и аукционах, которые есть на нашем сайте, можно включить БЕСПЛАТНУЮ услугу смс-сообщений непосредственно на Ваш номер мобильного телефона. Услуга доступна только для телефонов, зарегистрированных у польских операторов GSM-связи.

Если у вас возникли проблемы с функционированием службы SMS, вы получаете незатребованные уведомления или вы не можете включать или отключать службы, напишите нам по адресу: sms@markowybutik.com

+48
captcha
Перепишите токен с картинки
Отправляя формуляр-заявку, Вы выражаете согласие на сбор, обработку и использование фирмой ГРУППА WECON (TTL) данных сейчас и в будущем, согласно польскому законодательству, а именно Закону о защите персональных данных.
Вы имеете право доступа к собственным данным, исправления их или полного удаления.
Администратором персональных данных является фирма ГРУППА WECON (TTL),номер EDG: 4977/07. База данных была внесена в реестр GIODO, а информация об этой регистрации есть на сайте: https://egiodo.giodo.gov.pl/.

wait

УСТАНОВИТЬ СМС-УСЛУГУОтменить

ЗАКАЗ КОНТАКТА С ОБСЛУЖИВАЮЩИМ ПЕРСОНАЛОМ СИСТЕМЫ LUXURY ONLINE

Дамы и Господа!
Наша инфолиния обслуживается только 4 операторами, поэтому не всегда является в состоянии принять слишком большое количество звонков одновременно. Если у Вас есть сложности со связью с обслуживающим персоналом магазина, оставьте, пожалуйста, сообщение, нажимая кнопку Свяжитесь со мной. Наш сотрудник, как только сможет, свяжется с Вами по указанному номеру телефона.

wait

СВЯЖИТЕСЬ СО МНОЙОтменить

OK

OKОтменить

ЗАЛОГИНИТЬСЯ КАРТОЙ LUXURY ONLINE

Укажите свой номер карты или электронный адрес для входа в магазин markowybutik.com.

ПАРОЛЬ ЗАБЫТ
Позиции Вашей корзины

wait

ВОЙТИОтменить

Fitted for Luxury :-)

КАТЕГОРИИ

БРЕНДЫ

РАЗМЕРЫ

ФИЛЬТРЫ

Определите ценовой диапазон

ЦВЕТА

СЕЗОНЫ

Фильтры будут автоматически применены, когда Вы покинете курсором черную зону

INFORMACJA: BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW NA LUXURY ONLINE

 • INFORMACJE O SYSTEMIE SPRZEDAŻY LUXURY ONLINE
  • Prawnym właścicielem marki oraz podmiotem odpowiedzialnym za sklep internetowy LUXURY ONLINE działający pod adresem URL www.markowybutik.com jest przedsiębiorstwo GRUPA WECON z siedzibą w Głownie, ul. Dworska 27A.
  • Korzystając z naszej platformy handlowej, mają Państwo pewność, że korzystacie Państwo z usług legalnie działającej firmy. Do każdej przesyłki dołączony jest fiskalny dowód sprzedaży w postaci paragonu lub faktury VAT (na życzenie Klienta).
  • W przypadku sprzedaży konsumenckiej nabywają Państwo prawo odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, wystarczy poinformować właściciela sklepu LUXURY ONLINE o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy dostępnego na stronach naszego butiku, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
 • BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW ORAZ OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
  • Dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokonujący u nas zakupów miał gwarancję bezpieczeństwa zarówno jakości towarów, zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych jak i jakości obsługi w trakcie realizacji zamówienia oraz ewentualnej dalszej jego obsługi (zwrotu, wymiany, etc.).
  • Certum EV SSL
   Wykorzystujemy najnowocześniejsze mechanizmy ochrony przekazywania i przechowywania danych osobowych, jakie są w tej chwili dostępne na rynku informatycznym. Wszystkie dane przechowywane są na specjalnie do tego przeznaczonym serwerze chronionym specjalistycznym oprogramowaniem, które monitoruje dostęp przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przeciwdziałając nieautoryzowanym próbom dostępu. Dostęp do danych mają tylko wybrani, a następnie specjalnie przeszkoleni pracownicy naszej firmy, którzy uzyskują dostęp do systemu bazodanowego używając specjalnej karty/klucza RSA. Klucz zarejestrowany jest imiennie i pełni rolę podpisu elektronicznego do każdej transakcji przeprowadzanej na bazie danych. Każdy dostęp do danych kontrolowany jest przez specjalnie skonstruowany system zabezpieczeń, który rejestruje każdorazowy odczyt, aktualizację lub próbę usunięcia informacji z bazy. Do przesyłania danych między serwerem aplikacyjnym, a serwerem bazodanowym wykorzystujemy szyfrowane połączenie SSL używające klucza o długości 256 bitów. Certyfikat został podpisany przez autoryzowane centrum certyfikacji SSL - firmę Thawte, która wcześniej sprawdziła wiarygodność firmy GRUPA WECON, prawnego właściciela marki "LUXURY ONLINE".
  • Podpis LUXURY
   Wszystkie wiadomości zawierające potwierdzenia zamówień, płatności, zapytania o produkt lub informacje związane z funkcjonowaniem platformy LUXURY ONLINE zawierają sygnaturę cyfrową, certyfikowaną przez CERTUM. Jeżeli mają Państwo wątpliwości związane z korespondencją elektroniczną należy sprawdzić czy załączony podpis elektroniczny jest prawidłowy. W większości programów pocztowych (Outlook, Thunderbird) wystarczy kliknąć na ikonkę certyfikatu. Nadawcą wiadomości zawsze jest adres info@markowybutik.com.
 • PROGRAM OCHRONY KUPUJĄCYCH
  • PayU POK
   System LUXURY ONLINE objęty jest programem ochrony kupujących PayU.
  • Wszystkie transakcje z wykorzystaniem Państwa karty kredytowej obsługiwane są przez firmę PayU, nasz system nie przechowuje danych umożliwiających autoryzację Państwa karty płatniczej poza działaniem systemu LUXURY ONLINE. Wielorazowy token przechowywany jest w wewnętrznej bazie danych i odczytywany jest dopiero po poprawnej autoryzacji Państwa konta LUXURY ONLINE.
  • Dane osobowe zbierane i przechowywane są tylko i wyłacznie w celu realizacji zamówień, zwrotów i wymiany towarów, a także w celu realizacji naszego programu punktowego oraz innych procesów związanych z wykorzystaniem naszych usług i sprzedażą towarów.
  • Numer karty oraz hasło dostępowe zabezpieczają dostęp do profilu Klienta. W panelu obsługi sklepu 'Moje Luxury', Klient może przechowywać, sprawdzać oraz aktualizować swoje dane adresowe, zmieniać domyślny sposób dostawy zakupionych towarów, przeglądać historię zamówień oraz wysłanych próśb o sprowadzenie towaru. Klient zobowiązuje się do traktowania danych: Numer karty oraz Hasło jako poufne i nieudostępniania ich osobom trzecim, nieupoważnionym. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne pomyłki, zapominanie haseł, zagubienie przez Klienta danych dostępu do profilu, etc.
 • ADMINISTRATOR BAZY DANYCH ORAZ JEJ FUNKCJE
  • Grupa WECON
   Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Użytkowników serwisu w trakcie zakładania nowej karty jest firma GRUPA WECON, ul. Dworska 27A, 95-015 Głowno. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się zgodnie z udzielonym przez użytkownika zezwoleniem oraz w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa w tym ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  • Użytkownikom udostępniającym dane osobowe, Administrator Serwisu markowybutik.com gwarantuje prawo do wglądu w swoje dane, aktualizowania ich treści oraz ich usuwania. Wszelkie pytania i uwagi związane z procesem przetwarzania danych osobowych można zgłaszać korespondencyjnie w formie tradycyjnej na adres administratora danych.
  • Danych osobowych używamy w celach reklamowych, czyli do przekazywania informacji na temat oferowanych przez nasz serwis usług oraz produktów, za zgodą ich właściciela. Marketing mailingowy wykorzystujemy tylko w sposób zgodny z prawem, po uzyskaniu wyraźnej zgody Klienta. Założenie i prowadzenie profilu Klienta nie jest jednoznaczne z otrzymywaniem wiadomości marketingowych, a jedynie emaili związanych z obsługą i realizacją złożonych przez Klienta zamówień.
  • Nie udostępniamy numerów telefonów w celach marketingowych podmiotom trzecim. Numer telefonu podany w profilu Klienta przekazywany jest tylko i wyłacznie firmie kurierskiej, jeśli Klient wybierze taką opcję.
 • JAKOŚĆ TOWARU ORAZ JEGO DOSTAWA
  • Sprzedajemy tylko i wyłącznie produkty wysokiej jakości, renomowanych marek odzieżowych z Włoch, Turcji, Polski oraz Francji. Każdy produkt pochodzi z oficjalnej, legalnej dystrybucji, jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie. Dokładamy wielu starań o wysoką jakość opisów, prawidłowość wymiarów oraz staramy się jak najwierniej wykonać fotografie przedstawiające sprzedawany przedmiot.
  • Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów. Każda przesyłka w naszym magazynie jest pakowana przez 2 osoby wzajemnie sprawdzające jej zawartość oraz stan rzeczy przed zapakowaniem. Paczka oklejana jest firmową taśmą z nadrukiem naszej firmy, która pełni rolę plomby. Każdy wysłany przez nas towar może być monitorowany na stronie dostawcy (DPD lub Inpost),nie wysyłamy przesyłek nierejestrowanych. Jeżeli z uwagi na uszkodzenie lub nieoryginalne opakowanie dostarczonej przesyłki pojawią się wątpliwości co do jej stanu i zawartości - prosimy odmówić jej przyjęcia i niezwłocznie poinformować obsługę naszego sklepu. W obecności kuriera należy spisać protokół uszkodzenia przesyłki, którego kopię prosimy dostarczyć na adres naszej poczty elektronicznej lub numer faksu podany na stronie kontaktu. Po otrzymaniu informacji od firmy kurierskiej o zaistniałej sytuacji, niezwłocznie wyślemy nowy, pełnowartościowy towar lub zwrócimy wpłacone przez Państwa pieniądze na wskazany numer rachunku bankowego.
  • Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT) z unikalnym numerem transakcji. Nie ma technicznej możliwości, aby przesyłka opuściła nasz magazyn bez dokumentu sprzedaży, ponieważ na podstawie jego numeru generowany jest list przewozowy dla kuriera.